Prije početka današnje petnaeste sjednice SO Bijelo Polje, mr Nemša Omerhodžić iz DPS-a prihvatila je odbornički mandat umjesto Admira Mustajbašića, koji je napustio skupštinske klupe zbog konflikta interesa.
Takođe, ostavku na odborničko mjesto podnio je i Zoran Bošković (SNP), te je umjesto njega izabran dr Vidran Kljajević.
Omerhodžić i Kljajević su i u ranijim sazivima lokalnog parlamenta bili odbornici.
NEMŠA OMERHODŽIĆ I VIDRAN KLJAJEVIĆ PONOVO ODBORNICI U SO BIJELO POLJE

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE