Službenici Sekretarijata za inspekcijske, Turističke inspekcije i Komunalne policije, u saradnji sa Upravom policije i danas kontrolišu primjenu mjera NKT u ugostiteljskim objektima.
Oni su aktivnosti uglavnom skoncentrisali na kafiće u centru grada zbog velike frekvencije sugrađana, a pored ljetnjih bašti sprovedene su i kontrole u unutrašnjostima lokala.
Kako saznajemo danas nije bilo nepravilnosti, a slične kontrole biće svakodnevne.

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE