BJELOPOLJCU MJESEC ZATVORA ZBOG VOŽNJE POD DEJSTVOM MARIHUANE
Bjelopoljac S.D. (22), sa boravkom u Budvi, oglašen je krivim i osuđen na kaznu zatvora u trajanju od 30 dana, kazao je Marko Đukanović, predsjednik Suda za prekršaje u Budvi.
– Njemu je dana 30.9.2025. godine suđeno u hitnom postupku zbog toga što je prethodne večeri na lokalnoj saobraćajnici u Budvi upravljao vozilom pod dejstvom opojne droge marihuane, sto su utvrdili policijski službenici OB Budva prilikom kontrole saobraćaja – saopštio je Đukanović.
Uz kaznu mu je izrečena i zabrana upravljanja vozilima u trajanju od četiri mjeseca, kao i maksimalan broj kaznenih bodova.
Izvor: Dan

Povezani članci
UČENIK OŠ „RISTO RATKOVIĆ“ LAZAR GRUBOVIĆ NAGRAĐEN NA KONKURSU U PANONIJI
„TUNEL” DOPUTOVAO U BIJELO POLJE: O ŽALBAMA NA OSLOBAĐAJUĆU PRESUDU NAKON MIŠLJENJA TUŽILAŠTVA
UČENICA OŠ „BRAĆA RIBAR“ STAŠA OBRADOVIĆ OSVOJILA PRVU NAGRADU NA LIKOVNOM KONKURSU