Srpsko društvo “Sveti Sava” iz Bijelog Polja u saradnji sa bjelopoljskom crkvenom opštinom, organizovalo je akciju dodjele humanitarnih paketa najugroženijim sugrađanima.
“Danas na ovaj veliki pravoslavni praznik obišli smo više porodica koje se nalaze u teškoj materijalnoj situaciji i svojom donacijom skrenuli pažnju na njihov položaj u društvu, o čemu bi trebalo da nadležni povedu računa”, kazao je za Vijesti iz Bijelog Polja predsjednik društva, advokat Miloš Kojović.
On je rekao da je ugrožene porodice posjetio i sveštenik Milosav Jovanović, koji im je poželio srećan Božić i zablagodareći bogu izrazio nadu da će se njihova situacija ubrzo popraviti.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER