Ispred zgrade Centra bezbjednosti u Bijelom Polju u toku je protest građana, čije održavanje nije prijavljeno nadležnim organima.
Okupljeni građani su istakli da žele da na miran i civilizovan način izraze protest, zbog kako su rekli brutalne intervencije i represije policije u Budvi.
Odbornik Demokrata u SO Bijelo Polje, Marko Ljujić, saopštio je da su danas u metropoli crnogorskog turizma zgaženi Ustav i svi Zakoni Crne Gore i da je obaveza svakog čestitog građanina da protiv toga digne svoj glas.
On je najavio da će protest trajati sat vremena.
PROTEST GRAĐANA ISPRED ZGRADE CENTRA BEZBJEDNOSTI U BIJELOM POLJU

Povezani članci
STRANA VOZILA MORAĆE DA SE PRIJAVE 24 SATA PRIJE ULASKA I IZLASKA IZ CRNE GORE
GUŽVE NA GRANIČNOM PRELAZU BIJELO POLJE – GOSTUN
BERANSKI AERODROM POSTAJE FESTIVALSKI CENTAR REGIONA: STIŽU NUCCI, BRESKVICA I SVJETSKI POZNATI DJ TUJAMO NA THUNDER FEST