Nastojatelj manastira Zlateš kod Tomaševa, jeromonah Nikolaj (Stamatović), postupiće po rješenju Uprave policije, kojim mu je naloženo da zbog nelegalnog boravka napusti zemlju.
Kako saznaju Vijesti iz Bijelog Polja, iguman će u ponedjeljak, 29. juna napustiti manastir, u kojem je proveo četiri godine.
Njemu je izrečena mjera zabrane ulaska u Crnu Goru u narednih godinu dana.
POSTUPIĆE PO NAREDBI NADLEŽNIH: OTAC NIKOLAJ ODLAZI IZ TOMAŠEVA

Povezani članci
NOVA PRAVILA ZA HRANU: PROIZVOĐAČI I TRGOVCI MORAĆE DA DOKAŽU PORIJEKLO SVAKOG PROIZVODA
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
BIJELO POLJE: PROIZVOĐAČIMA SIRA 100 EURA PO USLOVNOM MUZNOM GRLU