NOVA ČEKAONICA I OBNOVLJENO PRIZEMLJE U DOMU STARIH
Dom starih “Bijelo Polje” nastavlja da unapređuje usluge koje pruža svojim korisnicima, sa ciljem da njihov boravak učini što prijatnijim i udobnijim.
Na mjestu nekadašnje portirnice sada je uređena nova čekaonica, pažljivo preuređen prostor koji je pretvoren u savremeno i udobno mjesto za porodice korisnika, ali i u prostor predviđen za druženja i zajedničke aktivnosti štićenika.
Završeni su i radovi na uređenju prizemlja zgrade, čime je ovaj dio objekta dobio moderniji i funkcionalniji ambijent. Prema informacijama iz Doma starih, cilj ovih radova je stvaranje kvalitetnijeg okruženja koje će doprinijeti boljem boravku korisnika.






Povezani članci
PRIČE IZ BIJELOG POLJA – PRIJATELJSTVO JAČE OD VREMENA
MEDVJED SA MEČETOM NA DVADESETAK METARA OD KUĆA U BJELOPOLJSKOM SELU
OD ŠKOLSKIH KLUPA DO NOVIH ŽIVOTNIH PUTEVA: GENERACIJA 2016/2017. PROSLAVILA 10 GODINA MATURE