Gimnazija „Miloje Dobrašinović“ proglasila je đake generacije za školsku 2025/2026. godinu. Ovo prestižno priznanje ponijele su učenice Hana Pućurica i Mina Bošković, koje su se istakle izuzetnim uspjehom, predanim radom i angažmanom u školskom i društvenom životu.
Njihova postignuća, odgovornost i želja za napredovanjem potvrđuju da se vrhunski rezultati ostvaruju trudom, zalaganjem i posvećenošću.
Čestitamo Hani i Mini na ovom velikom uspjehu!

Povezani članci
PRIČE IZ BIJELOG POLJA – PRIJATELJSTVO JAČE OD VREMENA
MEDVJED SA MEČETOM NA DVADESETAK METARA OD KUĆA U BJELOPOLJSKOM SELU
OD ŠKOLSKIH KLUPA DO NOVIH ŽIVOTNIH PUTEVA: GENERACIJA 2016/2017. PROSLAVILA 10 GODINA MATURE