Generacija 2016/2017. obilježila deceniju od završetka školovanja.
Nekadašnji učenici Srednje elektro-ekonomske škole okupili su se povodom obilježavanja deset godina od završetka školovanja i mature.
Susret je protekao u prijatnoj atmosferi, uz prisjećanje na školske dane, zajedničke uspomene i prijateljstva koja su opstala tokom protekle decenije.
Generacija 2016. ovim susretom je još jednom pokazala da godine prolaze, ali da zajedništvo, prijateljstvo i uspomene na srednjoškolske dane ostaju sastavni dio njihovih života.

Povezani članci
PRIČE IZ BIJELOG POLJA – PRIJATELJSTVO JAČE OD VREMENA
MEDVJED SA MEČETOM NA DVADESETAK METARA OD KUĆA U BJELOPOLJSKOM SELU
PORODICA SOFTIĆ VIŠE OD DVIJE DECENIJE USPJEŠNO SE BAVI PČELARSTVOM