Muradif Grbović, predsjednik OO Bošnjačke stranke Bijelo Polje uputio je čestitku povodom Dana državnosti Crne Gore.
“S ponosom se sjećamo 13. jula 1941. kada je građanska Crna Gora ustala odlučno i snažno protiv okupacije i fašizma. Naši heroji su bili svjesni da se mala ali ponosna Crna Gora suprostavlja najjačoj vojnoj sili, ali oni nisu imali dilemu da li treba biti na strani istine, pravde i antifašizma”, poručio je on.
Grbović je naglasio da je Bošnjački narod i tada bio na antifašističkoj strani i kako je istakao dao heroje koji su i danas naš ponos, na čemu su im vječno zahvalni.

Povezani članci
U MOJKOVCU OŽIVJELA STARA CRNA GORA: ODRŽAN ŠESTI “MOJKOVAČKI OTKOS”
OD 1. JULA NOVA PRAVILA ZA POSEBNU KATEGORIJU VOZILA
KRITIČNE TAČKE NA REKONSTRUISANOM PUTU GUBAVAČ –BISTRICA ZAHTIJEVAJU HITNU REAKCIJU: LJUDI GINU DOK SE ČEKA TENDER