Potpredsjednik Opštine Bijelo Polje i član predsjedništva Socijaldemokrata Crne Gore, Nermin Bećirović, uputio je čestitku povodom 13. jula – Dana državnosti.
“Svim građanima Crne Gore, a posebno mojim Bjelopoljcima, od srca čestitam Dan naše zemlje! Njegujmo i čuvajmo blago koje nam je u amanet ostavljeno od naših predaka, jer često nijesmo ni svjesni šta imamo! Neka nam je vječna Crna Gora”, poručio je Bećirović.

Povezani članci
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
U MOJKOVCU OŽIVJELA STARA CRNA GORA: ODRŽAN ŠESTI “MOJKOVAČKI OTKOS”
OD 1. JULA NOVA PRAVILA ZA POSEBNU KATEGORIJU VOZILA