Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

DRUGI MEĐUNARODNI DŽUDO TURNIR OKUPIO 379 TAKMIČARA

Na juče održanom “Kupu Bijele Rade” džudisti bjelopoljskog kluba Favorit osvojili su 22 medalje.

Zlatne medalje osvojili su Dženan Zeković, Medina Mehović, Adel Mučić, Ivan Joksimović, Arijan Čoković i Nađa Joksimović.

Srebrene medalje: Katarina Milićević, Fatih Franca, Adelisa Mučić, Lamia Franca, Ahmed Zekić, Talha Mekićdo su bronzu osvojili :Ali Zajmović, Nikolina Ilić, Halid Kolić, Hafsa Mekić, Almin Agić, Benjamin Sijarić, Elma Balić, Božića Jevrić, Ilhan Erović i Adis Agić.

Organizator je na kraju takmičenja uručio i 5 pehara sa poklonima za 5 najuspješnijih ekipa :

1. DŽK “Rožaje ” iz Rožaja

2. DŽK “Ibar” iz Rožaja

3.DŽK “Milenijum” iz Podgorice

4. DŽK “Fighter” iz Podgorice

3.DŽK “Igalo” iz Herceg Novog.

Takmičare je pozdravio g.Hakan Dogan ispred Džudo Saveza Crne Gore koji je klubu uručio vrijednu donaciju od 15 kimona, kao i Bekim Hadžalić koji je prisutne pozdravio u ime humaniste g.Hajriza Brčvaka.

II Međunarodni džudo turnir je okupio 379 takmičara, iz 30 klubova iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Srbije.