Iz DNP-a su saopštili da je njihov istaknuti član Radovan Rakočević pretučen u Bijelom Polju od lica povezanim sa kriminalnim klanovima. Kao i da je napad izvršen po političkoj osnovi.
“DNP Crne Gore obavještava javnost da je sinoć od lica, za koja se osnovano sumnja da imaju veze i sa određenim kriminalnim klanovima, na drzak i bezočan način pretučen u Bijelom Polju član GO DNP, i funkcioner Demokratskog fronta, Radovan Rakočević”, kazali su oni.
“Demokratska narodna partija očekuje od Tužilaštva i Policije da svi osumnjičeni za ovaj gnusni napad budu što prije pohapšeni i procesuirani. Smatramo da je napad izvršen i po političkoj osnovi, te je očigledno da ćemo u narednom periodu morati i sami da se branimo od huliganskih napada, jer ovo nije prvi atak na funkcionere i članove Demokratskog fronta”, zaključili su iz DNP-a u svom saopštenju.
Izvor: Bjelopoljski portal

Povezani članci
OD DANAS JEFTINIJE SVE VRSTE GORIVA
SJEDNICU SO BIJELO POLJE OBILJEŽILA OŠTRA POLEMIKA: TRI MJESCA KRIZE, GODINE OBEĆANJA
DANILO MANDIĆ NA GODINU OSUĐEN ZA ODUZIMANJE DRŽAVNOG VOZILA, OSLOBOĐEN ZA RANJAVANJE DVOJICE PODGORIČANA