BJELOPOLJKA MARIJANA ŠĆEPANOVIĆ NIŠAVIĆ DIPLOMIRALA SA OCJENOM 10
Naša sugrađanka Marijana Šćepanović Nišavić diplomirala je na Visokoj medicinskoj školi sa maksimalnom ocjenom 10. Time je zaokružila izuzetno uspješnu godinu – jer osim diplome, Marijana je ponosna mama i jedne bebe koju je dobila upravo ove godine.
Svoj obrazovni put započela je u Osnovnoj školi „Marko Miljanov“ u Bijelom Polju, potom završila Srednju medicinsku školu u Beranama, gdje je nastavila i visoko obrazovanje, okrunivši ga sada diplomom sa najvišom ocjenom.
Marijana pokazuje da se uz trud, predanost i ljubav sve može postići — čak i kada život donosi najljepše obaveze poput majčinstva.
*Sponzor teksta Bravera City Park

Povezani članci
PROJEKCIJOM FILMA ,,PARAZIT” POČELA MANIFESTACIJA „OTVORENI BIOSKOP – FILM LJETNJE NOĆI”
PREVOZNICI ODUSTAJU OD BLOKADA GRANICA?
SEZONA NA SJEVERU: RASTU POSJETE NACIONALNIM PARKOVIMA, HOTELI DOBRO POPUNJENI