BJELOPOLJKA MARIJANA ŠĆEPANOVIĆ NIŠAVIĆ DIPLOMIRALA SA OCJENOM 10
Naša sugrađanka Marijana Šćepanović Nišavić diplomirala je na Visokoj medicinskoj školi sa maksimalnom ocjenom 10. Time je zaokružila izuzetno uspješnu godinu – jer osim diplome, Marijana je ponosna mama i jedne bebe koju je dobila upravo ove godine.
Svoj obrazovni put započela je u Osnovnoj školi „Marko Miljanov“ u Bijelom Polju, potom završila Srednju medicinsku školu u Beranama, gdje je nastavila i visoko obrazovanje, okrunivši ga sada diplomom sa najvišom ocjenom.
Marijana pokazuje da se uz trud, predanost i ljubav sve može postići — čak i kada život donosi najljepše obaveze poput majčinstva.
*Sponzor teksta Bravera City Park

Povezani članci
UČENIK OŠ „RISTO RATKOVIĆ“ LAZAR GRUBOVIĆ NAGRAĐEN NA KONKURSU U PANONIJI
„TUNEL” DOPUTOVAO U BIJELO POLJE: O ŽALBAMA NA OSLOBAĐAJUĆU PRESUDU NAKON MIŠLJENJA TUŽILAŠTVA
UČENICA OŠ „BRAĆA RIBAR“ STAŠA OBRADOVIĆ OSVOJILA PRVU NAGRADU NA LIKOVNOM KONKURSU