Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

ATLETIČARI IZ BIJELOG POLJA ZAPAŽENI NA PRVENSTVU U KROSU

Atletičari Jedinstva iz Bijelog Polja osvojili su šest medalja na 62. prvenstvu Crne Gore u krosu, održanom u Nikšiću.
U konkurenciji cicibana najbolji je bio Enes Erović, koji je osvojio zlatnu medalju. Zlatom se okitila i Milja Joksimović, koja je bila najbrža u konkurenciji juniora, dok je u kategoriji mlađih juniora prva stigla Amina Suljević. Dušica Bošković bila je vicešampion u trci na 2.000 m za starije juniorke, do srebrne medalje došla je Nejra Suljević, koja je bila druga na 600 m za cicibanke, a Katarina Kovačević je stigla treća u trci na 800 m za mlađe pionirke.
U ukupnom plasmanu Jedinstvo je bilo treće, najviše medalja osvojili su atletičari Nikšića, drugo mjesto zauzeo je AK “Lim”.