Na kovid odjeljenju bjelopoljske Opšte bolnice trenutno se liječi 14 pacijenata, saopštio je za PR te zdravstvene ustanove, Milan Veličković.
“Jedan pacijent je na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji”, naveo je on.
Veličković je istakao da su u prethodna 24 sata dva pacijenta otpustili na kućno liječenje, a novih prijema nije bilo.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
U MOJKOVCU OŽIVJELA STARA CRNA GORA: ODRŽAN ŠESTI “MOJKOVAČKI OTKOS”