S’ blagoslovom vladike Joanikija svi učesnici litija u Bijelom Polju, u znak zahvalnosti od crkve će dobiti spomen knjige, saopštili su iz uprave hrama Svetih apostola Petra i Pavla.
Kako su naveli, knjige se mogu preuzeti od Božića kod nadležnih sveštenika u svim parohijskim hramovima širom bjelopoljske Opštine.
Litije u znak protivljenja zbog usvajanja Zakona o slobodi vjeroispovijesti trajale su skoro devet mjeseci, a u njima je učešće uzeo veliki broj naših sugrađana.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER