BJELOPOLJAC DEMIR ZULOVIĆ PREDSTAVIO ISKUSTVA IZ PEKINGA NA SASTANKU U AMBASADI KINE
Bjelopoljac Demir Zulović vođa tima logistike i komandir organizacije Sparta boravili su danas u radnoj posjeti ambasadi NR Kine gdje su se sastali sa savjetnikom za trgovinu i Kinesko veleposlanstvo g. Wang Changjiang.
Demir je podijelo svoje iskustvo sa 13-to dnevnog seminara u Pekingu, u daljem razgovoru razmatrali su i dogovorili još intenzivniju i bolju saradnju ne samo sa organizacijom Sparta već i sa državom Crnom Gorom.
„Ova posjeta predstavlja važan korak ka jačanju bilateralnih odnosa i otvaranju novih mogućnosti u oblasti humanitarne pomoći, civilne zaštite i logističke podrške“, navode iz organizacije.
Ambasada NR Kine i organizacija Sparta izrazile su obostranu spremnost za realizaciju zajedničkih projekata koji će doprinijeti unapređenju kapaciteta za reagovanje u vanrednim situacijama i jačanju međunarodne saradnje.

Povezani članci
PRIČE IZ BIJELOG POLJA – PRIJATELJSTVO JAČE OD VREMENA
MEDVJED SA MEČETOM NA DVADESETAK METARA OD KUĆA U BJELOPOLJSKOM SELU
OD ŠKOLSKIH KLUPA DO NOVIH ŽIVOTNIH PUTEVA: GENERACIJA 2016/2017. PROSLAVILA 10 GODINA MATURE