Iz lokalne uprave obavještavaju da su završeni radovi na rekonstrukciji podvožnjaka u Lipnici.
“Opština Bijelo Polje u saradnji sa Željezničkom infrastrukturom završila je rekonstrukciju podvožnjaka i saobraćajnice na ulazu u ovo naselje. Tokom rekonstrukcije izvršeno je produbljivanje podvožnjaka čija visina je sa 3.05 metara povećana na 3.45 metara”, kazali su oni.
Urađena je i rekonstrukcija podvožnjaka, a pored proširenja ove frekventne saobraćajnice urađena je i javna rasvjeta što će dodatno unaprijediti i olakšati život mještanima Lipnice.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER