Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

ZA KARATE KLUB JEDINSTVO 11 MEDALJA NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U KOLAŠINU

“Na tradicionalnom medjunarodnom karate turniru Kolašinski pobjednik 2023 koji je održan 24. 09. Naš klub predstavljalo je 13 takmičara i ostvaren je odličan rezultat. Ukupno je osvojeno 11 medalja u konkurenciji 588 takmičara iz 29 klubova”. Saopšteno je iz KK Jedinstvo.

“Zlatne medalje su osvojili kata tim djevojčice (Petra Blagojević, Teodora Drašković, Zerina Ličina) u kategoriji kate ekipno U12/U13. Vladimir Konatar u katama u kategoriji dječaci U7 nivo II i apsolutni, srebrne medalje su osvojili Teodora Drašković u borbama u kategoriji djevojčice U12 do 40 kg. Nija Rovčanin u borbama u kategoriji djevojčice U12 do 50kg, Petra Blagojević u katama u kategoriji djevojčice U12 i Filip Radojević u katama u kategoriji dječaci U9.

Bronzane medalje su osvojili dječaci u katama ekipno (Danilo Bošković, Vladimir Konatar, Filip Radojević), Bogdan Sošić u borbama u kategoriji dječaci U12 do 42kg. Duško Sošić u borbama u kategoriji dječaci U13 do 40kg i Filip Radojević u apsolutnom nivou. Ostali naši takmičari su takodje imali zapažene nastupe i ako je velikom broju članova ovo bilo prvo takmičenje. Naši takmičari nastavljaju pripreme za niz turnira koji nas očekuju u narednom periodu a sledeći je već za sedam dana u Nikšiću”. Saopšteno je iz KK Jedinstvo.