Na sjednici koja je održana u multimedijalnoj sali Opštine Bijelo Polje, konstituisan je novi Savjet mjesne zajednice Tomaševo, koji broji devet članova.Za članove savjeta izabrani su: Ranko Radojević, Miloje Madžgalj, Milan Medojević, Matije Mrdović, Milisav Mrdak, Budo Baltić i Vuk Baltić, dok je za predsjednika Mjesne zajednice Tomaševo izabran Veselin – Vesko Gogić, a za njegovog zamjenika Boško Mašković.“Radićemo na poboljšanju putne infrastrukture za dobrobit građana naše Mjesne zajednice, a naravno u saradnji sa Opštinom Bijelo Polje i njenim mogućnostima”, kazao je Gogić.Sjednici su prisustvovali predsjednik Skupštine Opštine Abaz Dizdarević i Haris Malagić, rukovodilac Kancelarije za Mjesne zajednice u Sekretarijatu za lokalnu samoupravu.
VESKO GOGIĆ IZABRAN ZA PREDSJEDNIKA MJESNE ZAJEDNICE TOMAŠEVO

Povezani članci
NOVA PRAVILA ZA HRANU: PROIZVOĐAČI I TRGOVCI MORAĆE DA DOKAŽU PORIJEKLO SVAKOG PROIZVODA
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
BIJELO POLJE: PROIZVOĐAČIMA SIRA 100 EURA PO USLOVNOM MUZNOM GRLU