Opštoj bolnici u Bijelom Polju, Odjeljenju pedijatrije uručena vrijedna je donacija.
EKG aparat za djecu i monitor za praćenje vitalnih funkcija kod djece prilikom pregleda, uručili su na poklon predstavnici humanitarne organizacije “Put sredine” iz Novog Pazara, na čelu sa Elvirom Turkovićem i Adisom Durićem.
Ukupna sredstva u vrijednosti od 5.000,00 eura obezbijedio je Džemat Majnc iz Njemače
URUČENA DONACIJA ODJELJENJU PEDIJATRIJE BOLNICE U BIJELOM POLJU

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER