Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

UBJEDLJIVA POBJEDA OFK BORCA

U XVIII kolu Sjeverne regije OFK Borac na gostovanju, upisao ubedljivu pobjedu nad ekipom FK Gusinje od 6:0.

Od početka utakmice tim Borca je diktirao ritam igre i bio dominantan, ali se do prvog gola čekalo 20 minuta kada je Cvijović, nakon kornera, pogodio prečku a Alden Ramović odbijenu loptu proslijedio u mrežu domaćih.

Do kraja prvog poluvremena se rezultat nije mijenjao, a dobre šanse su propustili Raković, Sredojević i Ramović.

Igrao se 50. Minut kada je Raković izveo korner, a Alden Ramović ponovo bio na pravom mjestu i duplirao prednost.

Raković je u 66. Minutu ponovo bio asistent, a ovoga puta je proigrao Madžgalja koji rutinski pogađa sa nekih petnaestak metara.

U 77. Minutu Sredojević je izborio kazneni udarac koji Madžgalj pretvara u četvrti timski gol.

U 80. Minutu Sredojević bježi odbrani domaćih i nesebično asistira Adžiću za prvjenac u crveno- crnom dresu.

Tačku na ovu utakmicu stavio je upravo razigrani Sredojević u 85. Minutu kada glavom, nakon centaršuta Koraća, pogađa za konačnih 6:0.