U Podgorici je održana tribina “Aleksandar – Leso Ivanović”, u okviru koje je predstavljeno književno stvaralaštvo Rajka Boškovića.
O značajnom djelu našeg sugrađanina govorio je predsjednik Udruženja književnika “Zenit” Milan Rajović i književnik Miladin Trifović, Boškovićeve stihove čitali su: Sanja Veličković, Veljko Veljović i Miško Vučinić, a učešće u programu uzeo je i guslar Radomir Kuković, dok je za muzičku izvedbu bio zadužen Aco Jovanović.
Na tribini kojoj je prisustvovalo tridesetak poklonika knjige, predstavio se i pjesnik Milomir Anđelić.
U PODGORICI PREDSTAVLJENI STIHOVI RAJKA BOŠKOVIĆA

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE