U Opštoj bolnici u Bijelom Polju trenutno su hospitalizovana 42 pacijenta, njih 30 sa potvrđenom kovid infekcijom, dok 12 čeka rezultate testa, saopštio je PR te zdravstvene ustanove, Milan – Mićo Veličković.
On je rekao da su tri pacijenta na neinvazivnoj ventilaciji, dok su ostali stabilnog stanja.
Veličković je podsjetio da bjelopoljska bolnica raspolaže sa pedeset kreveta za prijem i hospitalizaciju onih koji su kovid pozitivni ili imaju simptome infekcije.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER