Usljed komplikacija izazvanih kovid infekcijom prethodnog dana u Opštoj bolnici Bijelo Polje preminuo je jedan pacijent, saopštili su iz te zdravstvene ustanove.
Na infektivnom odjeljenju bjelopoljske bolnice liječi se 36 pacijenta.
„Njih 26 je pozitivno na kovid 19, osam čeka rezultate testa, a imamo dva novoprimljena pacijenta”, kazao je PR Opšte bolnice, Milan Veličković.
Dva pacijenta su, kako je saopštio, na neinvazivnoj ventilaciji.
“U ovom trenutku imamo raspoloživih 50 kreveta za smještaj Covid pacijenata, sa mogućnošću proširenja ukoliko dođe do pogoršanja epidemiološke situacije”, zaključio je Veličković.
U BJELOPOLJSKOJ BOLNICI PREMINUO JOŠ JEDAN PACIJENT OD KORONE, DVA NA RESPIRATORU

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE