Na kovid odjeljenju Opšte bolnice u Bijelom Polju trenutno se liječi 19 pacijenata sa potvrđenom kovid infekcijom.
Kako je saopštio PR te zdravstvene ustanove, Milan Veličković, od tog broja na respiratoru se nalaze dva pacijenta.
On je napomenuo da su juče dva pacijenta otpustili na kućno liječenje, a sa pozitivnim nalazom na korona virus primljen je još jedan.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
U MOJKOVCU OŽIVJELA STARA CRNA GORA: ODRŽAN ŠESTI “MOJKOVAČKI OTKOS”