Uprava hrama Svetih apostola Petra i Pavla zahvaljuje se svim vjernicima i dobrotvorima za pokazanu ljubav u prikupljanju paketića za mališane.
“Prikupljeno je oko 350 paketića u oba naša hrama, a dio je već podijeljen najmlađima i to korisnicima Narodne kuhinje “Mileva Vojvodić” u našem gradu, a ostatak će biti podijeljen onima koji to nisu u mogućnosti da priušte sebi”, kazao je za Vijesti iz Bijelog Polja otac Darko Pejić, arhijerejski namjesnik bjelopoljski.
On se zablagodario dobrotvorima, sa nadom da Bogomladenac Hristos u svako srce i njihov dom donese Božićnu radost, slogu, ljubav i napredak, a odnese pandemiju i svako zlo.

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE