JU Srednja elektro-ekonomska škola Bijelo Polje kroz radionice i prezentacije predstavila je budućim srednjoškolcima obrazovne programe i mogućnosti školovanja.
Iz škole su saopštili da upis počinje krajem juna, a biće omogućeno elektronsko i lično prijavljivanje kandidata.
Polumaturantima je trenutno dostupno sedam smjerova iz oblasti elektrotehnike i ekonomije, kao i treći stepen za zanimanja autoelektričara, frizera i kozmetičara.
„Pozivamo učenike da dođu, informišu se i sami donesu odluku o svom daljem školovanju“, poručili su iz škole, ističući da ustanova raspolaže kvalitetnim nastavnim kadrom i dobrim uslovima za rad.
Izvor: RTCG
Novinarka: Vanja Rakonjac

Povezani članci
UČENIK OŠ „RISTO RATKOVIĆ“ LAZAR GRUBOVIĆ NAGRAĐEN NA KONKURSU U PANONIJI
„TUNEL” DOPUTOVAO U BIJELO POLJE: O ŽALBAMA NA OSLOBAĐAJUĆU PRESUDU NAKON MIŠLJENJA TUŽILAŠTVA
UČENICA OŠ „BRAĆA RIBAR“ STAŠA OBRADOVIĆ OSVOJILA PRVU NAGRADU NA LIKOVNOM KONKURSU