Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

SLAVLJE POVODOM ULASKA I PRVU LIGU

Slavlje u Bijelom Polju – Jedinstvo se nakon pet godina vratilo u elitu, Bokelj i Kom na četiri boda od baraža.

I remi protiv Mladosti DG (1:1) Jedinstvu je bio dovoljan za povratak u Telekom 1. CFL, jer je Arsenal poražen na gostovanju Komu 2:1

Fudbaleri Jedinstva vratili su se u Telekom 1. Crnogorsku fudbalsku ligu, nakon pet godina nastupa u drugoligaškoj konkurenciji.

Bjelopoljci su danas, pred praznim tribinama svog Gradskog stadiona, igrali 1:1 protiv Mladosti DG.
I remi im je bio dovoljan za elitu, jer je Arsenal doživio četvrti poraz na posljednjih pet mečeva, ovoga puta na gostovanju Komu (2:1).

Tri kola prije kraja Jedinstvo ima nedostižnih 11 bodova više od Tivćana.

Povelo je Jedinstvo u 55. minutu golom Mirze Idrizovića, bod Mladosti DG donio je Japanac Hiroki Harada u 68.

Mladost je na trećem mjestu, u zoni baraža, a u posljednja tri kola braniće četiri boda prednosti u odnosu na Kom i Bokelj.

Pobjedu Komu protiv Arsenala donijeli su Miloš Radulović u 18. i rezervista Boško Dujović u 79, dok je gol za Tivćane dao Boris Došljak u 43. minutu.

Bokelj je, s druge strane, preokretom u nastavku slavio u gostima protiv Grblja – takođe 2:1.
Grbalj je poveo u 29. minutu golom Slobodana Babića iz penala, preokrenuli su Aleksandar Macanović u 49. i Neđeljko Kovinić u 60. minutu.

Igalo je na Trening kampu FSCG kao gost pobijedilo Cetinje sa 4:0 i dovelo ga na korak od Treće lige.
Pogađali su Miloš Perović u 34, Bojan Bigović u 51, Miloš Grbić u 83. i Andrija Vujičić u 85. minutu.

Izvor: Vijesti