Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

RUKOMETAŠI JEDINSTVA POBIJEDILI DANILOVGRAD

U pretposlednjem meču 6. Kola Prve muške rukometne lige, Jedinstvo je savladalo Danilovgrad rezultatom 35:29 (19:9) i upisalo drugu pobjedu u šampionatu ove sezone.

Izabranici trenera Hasanovića su bili favoriti prije početka meča, a taj epitet su večeras i opravdali u dvorani Nikoljac.
Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji bjelopoljskog tima, koji je na odmor otišao sa 10 golova prednosti (19:9).

U nastavku se ništa nije promijenilo. Gosti su u jednom momentu uspjeli da prednost Jedinstva smanje na 5 golova (31:26), ali je to bilo sve šta su uspjeli da urade na meču. Na kraju su „bijeli“ upisali važnu pobjedu.

Jedinstvo su do pobjede vodili Kučević sa 9, Joksimović i Đurđević sa po 6 pogodaka, a istakao se i golman Ljaljević sa 15 odbrana. Kod gostiju zapaženi su bili Krivokapić sa 10 i Marušić 9 golova.

Poslije šest odigranih mečeva Jedinstvo sa skorom 2-4 zauzima 9 poziciju na tabeli, a u narednom kolu će gostovati ekipi Komova.