Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

REPREZENTACIJA CRNE GORE PORAZOM ZAVRŠILA KVALIFIKACIJE

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je u Budimpešti od Mađarske 1:3 u posljednjem kolu G grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici selektora Miodraga Radulovića nijesu razočarali, poveli su na startu, a nakon preokreta domaćina imali su nekoliko prilika za povratak.

Crna Gora je povela golom Slobodana Rubežića u 36. minutu. On je, nakon cenaršuta Andrije Vukčevića i asistencije Stevana Jovetića, savladao mađarskog golmana Deneša Dibuša.

Poravnao je Dominik Soboslaj u 66. minutu, nakon nekoliko driblinga i solo prodora. Igrač Liverpula bio je strijelac i vodećeg pogotka, samo minut kasnije.

Konačan rezultat, za pobjedu i prvo mjesto u grupi, postavio je Adam Nađ u trećem minutu nadoknade.

Veliku šansu za izjednačenje, kod rezultata 2:1, imao je Milutin Osmajić, koji je nakon dodavanja Miloša Raičkovića, izašao sam ispred Dibuša, ali je loše šutirao.