Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

REMI JEDINSTVA I PETROVCA

Prvu prijateljsku utakmicu u sklopu drugog dijela priprema na primorju, fudbaleri Jedinstva odigrali su u Petrovcu protiv istoimene ekipe.

Bjelopoljci su u prvih 45 minuta imali dva gola prednosti. U nastavku domaćini su uspjeli da izjednače, prvo nakon dosuđenog jedanaesterca. A nakon toga su pred kraj utakmice dodatno iskoristili nepažnju igrača Jedinstva i postavili konačan rezultat 2:2.

,,Sjajno prvo poluvrijeme naših momaka, koji su nastupili u kombinovanom sastavu i odlična fudbalska predstava protiv fenomenalne ekipe Petrovca koja ima itekako velike ambicije.

Raduje nas želja i borbenost naših momaka kao i kvalitetna igra koju su prikazali. Takođe i dva gola naših napadača, Mušovića i Mrđe bili su “šlag na torti” nakon prvih 45 minuta.

U drugom poluvremenu, ponovo potpuno drugi sastav, opet kombinovan, pokazao je kako iz dana u dan imamo sve više momaka na koje ozbiljno možemo da računamo”-kazao je nakon prijateljskog meča predsjednik Jedinstva Nermin Bećirović.