Bijelo Polje

Vaš pogled na grad

PRUŠKA : NIKŠIĆ: PODIJELILI BODOVE U 21. KOLU

U poslednjoj utakmici odloženog 21.kola Prve futsal lige Pruška i Nikšić podijelili su bodove u B.Polju.

Gosti su otvorili utakmicu golom Peroševića u 2.minutu.

Prednost Nikšićana duplirao je Ćetković u 13 a dva minuta kasnije Kemal Alić pogađa za 1:2.

Pruška je jurila izjednačenje ali je golman Nikšića Radojičić briljirao zaustavivši nekoliko šuteva ka svom golu. Petar Perošević je svojim drugim golom odveo svoj tim na odmor sa dva gola prednosti.

Izgledalo je da će gosti nastaviti pobjednički niz na putu ka plej ofu. No tako nijesu mislili Bjelopoljci , koji iako bez imperativa pobjede i na ovom meču igraju kao da je finale.

Drugo poluvrijeme krenuli su u potpunu ofanzivu što je rezultiralo golom Branka Vukovića za 2:3.

Jedna kontra gostiju i duel van peterca koji nije okarakterisan kao faul izazvao je negodovanje tima iz Nikšića koje se ponovilo i nakon završetka meča. Pruška je poslednjih pet minuta igrala na sve ili ništa sa pet igrača u polju. Na petnaestak sekundi prije kraja Ermin Drndar topovskim šutem uspijeva da savlada Radojičića za izjednačenje i radost svog tima.