Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

PRIPREMNA UTAKMICA: JEDINSTVO SLAVILO PROTIV MLADOSTI

Prvu utakmicu u pripremnom periodu fudbaleri Jedinstva odigrali su protiv novog prvoligaša, ekipe Mladosti.

“Nastupuli smo u mješovitom sastavu u oba poluvremena. A šansu su dobili svi igrači koji su trenutno na raspolaganju šefu stručnog štaba Vuku Bogavcu.

Ono što nas na startu raduje, iako je prva utakmica nakon uvodnog teškog perioda priprema, je zalaganje i voljni momenat kog svih momaka, od prvog do posljednjeg”. Kazali su iz uprave.

Iako je kako navode rezultat nebitan u ovakvim utakmicama, Bjelopoljci su od starta pokazali da kontrolišu stvari na terenu, pa je utakmica i završena rezultatom 2:4.

Steijelci za Jedinstvo bili su: Idrizović u 18, Hajrović u 51. I 70. I mladi Jelić u 80. minutu.