Božićnu čestitku uputio je predsjednik OO DPS Bijelo Polje, Admir Mustajbašić.
“Svim građanima pravoslavne vjeroispovijesti koji praznik Hristovog rođenja slave po julijanskom kalendaru, najiskrenije čestitam i želim da Božić proslave u miru, blagostanju i ljubavi”, naveo je on.
Mustajbašić je istakao da se nada da će ljubav prema ovom prazniku ispuniti sve vjerom i tolerancijom i podstaknuti ih na dobra i humana djela.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER