Prof. dr Đuro Đurović održao je prije tri godine predavanje na Akademiji za nacionalnu bezbjednost “Danijel Morgan” u Vašingtonu.
On je tada u svojstvu direktora beogradske VPŠ briljirao na ovoj prestižnoj visokoškolskoj ustanovi u SAD i kako su potvrdili domaćini, svojim nastupom za studente obezbijedio stipendije u visini od 1.000.000,00 dolara.
Đurović je tom prilikom sa ponosom pominjao svoje Bijelo Polju i Crnu Goru, a kako je sve izgledalo podsjećamo naše čitaoce video prilogom.

Povezani članci
U MOJKOVCU OŽIVJELA STARA CRNA GORA: ODRŽAN ŠESTI “MOJKOVAČKI OTKOS”
OD 1. JULA NOVA PRAVILA ZA POSEBNU KATEGORIJU VOZILA
KRITIČNE TAČKE NA REKONSTRUISANOM PUTU GUBAVAČ –BISTRICA ZAHTIJEVAJU HITNU REAKCIJU: LJUDI GINU DOK SE ČEKA TENDER