Sugrađanin Sahret Beganović pronašao je izgubljeni telefon na ulici i bez razmišljanja ga vratio vlasniku.
Ovakvi postupci pokazuju da humanost, poštenje i odgovornost i dalje imaju pravu vrijednost.
Beganović je radnik DOO „Komunalno – LIM“ .
“Ponosni smo na naše zaposlene koji svojim djelima predstavljaju preduzeće na najbolji način. Bravo za Sahreta!”, navode iz Komunalnog preduzeća.

Povezani članci
PROJEKCIJOM FILMA ,,PARAZIT” POČELA MANIFESTACIJA „OTVORENI BIOSKOP – FILM LJETNJE NOĆI”
PREVOZNICI ODUSTAJU OD BLOKADA GRANICA?
SEZONA NA SJEVERU: RASTU POSJETE NACIONALNIM PARKOVIMA, HOTELI DOBRO POPUNJENI