Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

POBJEDA I SLAVLJE BJELOPOLJACA: JEDINSTVO FRANCA BOLJE OD PETROVCA

Veliku pobjedu ostvarili su danas fudbaleri Jedinstva France, pošto su u 21. kolu savladali ekipu Petrovca rezultatom 2:1.

Prvi gol se dogodio početkom drugog poluvremena, sjajna lopta Orhana Hajrovića iz prekida sa lijeve strane, te odličan trzaj glavom debitanta pred domaćom publikom u dresu seniorskog sastava, mladog Amira Muzurovića.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez većih šansi, i jedni i drugi su dugim loptama pokušavali da iznenade štoperske tandeme. Koji su uspješno “čistili” prostore ispred svojih golmana.

Petrovac je izmjenama pokušao vratiti egal rezultat i uspio je, u 87. minutu rezervista Dejan Perović je postigao gol, asistencija Miloš Brnović.

Bjelopoljci su takođe imali svoje šanse, prvo Korać, pa Đorđević, ali se mreža nije zatresla. Nije, sve do 95. minuta. Kada je Sead Dacić nakon kontranapada i asistencije Mirze Idrizovića donio veliko slavlje navijačima bjelopoljskog kluba. Napad je povukao Luka Đorđević.

Ističe se i detalj sredinom nastavka, kada je došlo do sudara golmana Jedinstva, Sergeja Joksimovića i krilnog igrača Petrovca, Mamadua Mendija, koji je potom morao izaći iz igre. A morala su reagovati i dežurno ambulantno vozilo. Takođe, usljed situacije i jednom licu na tribinama je ukazana pomoć.