PAO PRVI SNIJEG NA BJELASICI
Na bjelopoljskoj strani Bjelasice sinoć je pao prvi snijeg ove jeseni, što je donijelo pravu zimsku atmosferu, iako je u nižim krajevima jesen još uvijek dominantna.
Prvi snijeg na Bjelasici ujedno označava početak perioda u kojem ljubitelji zimskih sportova s nestrpljenjem iščekuju otvaranje skijaške sezone.
Prvi snijeg na Bjelasici obradovao je ljubitelje planine, dok meteorolozi najavljuju promjenljivo vrijeme i u narednim danima.
https://www.facebook.com/reel/805685432054173
Video: Saša Jovović

Povezani članci
UČENIK OŠ „RISTO RATKOVIĆ“ LAZAR GRUBOVIĆ NAGRAĐEN NA KONKURSU U PANONIJI
„TUNEL” DOPUTOVAO U BIJELO POLJE: O ŽALBAMA NA OSLOBAĐAJUĆU PRESUDU NAKON MIŠLJENJA TUŽILAŠTVA
UČENICA OŠ „BRAĆA RIBAR“ STAŠA OBRADOVIĆ OSVOJILA PRVU NAGRADU NA LIKOVNOM KONKURSU