Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

OMLADINCI JEDINSTVA SAVLADALI BOKELJ

Fudbaleri Jedinstva savladali su danas na svom terenu ekipu Bokelja, rezultatom 3:1, u 9. kolu Omladinske lige Crne Gore.

Bjelopoljci su poveli u 17. minutu preko Vasilija Brajića, a samo nekoliko minuta kasnije Nikola Cvijović dao je autogol. Ipak, izabranici Enesa Kasumovića sjajnom igrom uspjeli su da dođu do pobjede, te je mrežu gostiju u nastavku meča dva puta pogodio rezervista Vidoje Sredojević.

Trener Kasumović kazao je za Radio Bijelo Polje da su dominirali svih 90 minuta, te da su zasluženo došli do pobjede.
“Uspjeli smo ubjedljivo da savladamo ekipu Bokelja, koja igra kvalitetan fudbal. Iz utakmice u utakmicu vidi se napredak naših igrača i čestitam im na današnjem trijumfu”, kazao je Kasumović.

Omladinci Jedinstva u narednom kolu, koje je na programu 16. oktobra, dočekuju ekipu Mornara.