Izvršni direktor NVO “Novi put” Vehbo Čoković – Srce, izrazio je danas zabrinutost zbog velikog broja oboljelih od korona virusa na području prigradskog naselja Rasovo.
On je pozvao nadležne zdravstvene institucije da kompletno stanovništvo iz najveće Mjesne zajednice u Bijelom Polju stave u totalnu izolaciju, kako bi se spriječilo širenje infekcije na ostale sugrađane.
Čoković je uputio apel građanima da poštuju preporuke NKT i Vlade Crne Gore, jer je kako je naglasio to jedini način da se pobijedi epidemija.
NVO “NOVI PUT” POZVALA NADLEŽNE DA NASELJE RASOVO STAVE U KARANTIN

Povezani članci
NOVA PRAVILA ZA HRANU: PROIZVOĐAČI I TRGOVCI MORAĆE DA DOKAŽU PORIJEKLO SVAKOG PROIZVODA
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
BIJELO POLJE: PROIZVOĐAČIMA SIRA 100 EURA PO USLOVNOM MUZNOM GRLU