Ministarstvo zdravlja donijelo je nove mjere za suzbijanje pandemije Covid 19 koje stupaju na snagu večeras u ponoć (srijeda, 09.12.2020).
Novina je da je zabranjen izlazak iz objekata stanovanja od 22 do pet ujutro narednog dana, prodavnice će raditi od sedam do 20 časova, a ugostiteljski objekti od sedam do 18 časova.
Zabranjen je međugradski saobraćaj od petka u 22 sata do ponedjelka ujutro u pet sati.

Povezani članci
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
U MOJKOVCU OŽIVJELA STARA CRNA GORA: ODRŽAN ŠESTI “MOJKOVAČKI OTKOS”
OD 1. JULA NOVA PRAVILA ZA POSEBNU KATEGORIJU VOZILA