Nacionalno koordinaciono tijelo danas je donijelo novi set mjera u cilju suzbijanja širenja koronavirusa koje će važiti za cijelu Crnu Goru.
Trgovine i ugostiteljski objekti radiće do 20 časova, međugradski saobraćaj se zabranjuje vikendom, zabranjuje se napuštanje objekta stanovanja od 21 do pet sati ujutro, a na javnom mjestu zajedno mogi biti maksimalno četiri osobe.
Svi vjerski obredi i skupovi održavaće se isključivo bez vjernika.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER