Građani su nam na prvom mjestu!

MONTENEGRO KUP U BUDVI

,,MONTENEGRO KUP U BUDVI

ŠARČEVIĆU PRVO ZLATO ZA CRNU GORU

Član BK Bijelo Polje Mirko Šarčević osvojio prvu zlatnu medalju za Crnu Goru na međunarodnom turniru ,,Montenegro kup”. Koji u uzrastu Juniora i mladih u Budivi okupio 91 boksera iz 17 zemalja svijeta sa četiri kontinenta. Crnogorski reprezentativac je u finalu kategorije do 75 kg u juniorskoj konkurenciji savladao. Jednoglasno odlukom sudija reprezentativca Albanije Amara Kočija i tako na neki način,, osvetio” reprezativnog kolegu Menana Softića iz BK Pristan, kojeg je Albanac pobijedio u polufinalu. Šarčević je na putu do zlata,u polufinalu na superioran način, prekidom u drugoj rundi eliminisao Kesija Šiokhija iz Palestine

U polufinale zaustavljen Bjelopoljac Luka Gačević. Za boksera BK Bijelog Polja nepremostiva prepreka na putu do finala BIO je Ukrainac Oleksander Jarovij u kategoriji do 60 kg za mlade, koji ga je savladao jednoglasno odlukom sudija.
Danas poslednjeg dana turnira program počinje u 20 časova, a održaće se ukupno deset finalnih borbi.