MLADI KARATISTI JEDINSTVA IZ BIJELOG POLJA DRŽAVNI PRVACI: RADOJEVIĆ I HADŽAJLIĆ NA POBJEDNIČKOM TRONU
Srebrnu medalju osvojio je kata tim u sastavu Jovan Veličković, Dženan Hadžajlić, Nikša Radojević, Dušan Bulatović, u kategoriji dječaci U7 ekipno, kazao je trener Dragoslav Cicmil.
Karatisti bjelopoljskog KK Jedinstvo ostvarili su zapažene rezultate na državnom prvenstvu za poletarce pionire i nade, koje je tokom vikenda održano u Kolašinu.
Državni prvaci u katama su Filip Radojević u kategoriji dječaci U11 i Dženan Hadžajlić u kategoriji dječaci U7. Srebrnu medalju osvojio je kata tim u sastavu Jovan Veličković, Dženan Hadžajlić, Nikša Radojević, Dušan Bulatović, u kategoriji dječaci U7 ekipno.
– Odlične nastupe su imali i Danilo Bošković, Eman Hadžajlić, Nikša Radojević, Džan Halilović, Maša Balazo, Jovan Veličković i Dušan Bulatović u katama pojedinačno i Teodora Šćekić u borbama. Nedostajalo je i malo sportske sreće za još bolji saldo osvojenih medalja. Bili su svi odlični, a sve čestitke našim članovima koji su stigli do medalja – kazao je trener karatista Jedinstva Dragoslav Cicmil, dodajući da nastavljaju sa predanim radom i željno iščekuju naredna takmičenja.
Cicmil navodi i da ih već naredne nedjelje očekuje Trofej Bijelog Polja, koji će biti održan u sportskoj dvorani u Nikoljcu.
– To će biti sjajna prilika i za sve naše članove da prikažu svoje znanje i vještine. Da budemo, kao uvijek do sada, odlični domaćini i organizatori, ali i da postignemo uspješne rezultate – poručio je Cicmil.
Izvor: Dan
Novinar: Milovan Novović

Povezani članci
JEDNA MJESEČNA ISPLATA KAO 11 GODINA RADA: NEKOME JE NA RAČUN LEGLO 135.000 EURA
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA