Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

MLADI DŽUDISTI FAVORITA POSTIGLI USPJEH NA 41. KUPU MIMOZE

41. Međunarodnom džudo turniru kup mimoze, u organizaciji CK Igalo, učestvovalo je 390 takmičara iz zemlje i regiona, a bjelopoljski Džudo klub Favorit predstavljalo je osam takmičara. Ekipu je predvodio trener Enes Camić, koji je izrazio zadovoljstvo još jednim uspješnim nastupom mladih takmičara.

– Osvojili smo pet medalja, od kojih je i jednazlatna. Imali smo i dva finala, a djevojčice su pobijedile predstavnice zemalja regiona, na šta sam izuzetno ponosan -istakao je Camić.

Zlatnu medalju osvojila je Lamia Franca, srebro Božica Jevrić i Ivan Joksimović, a bronzanu medalju osvojile su Hafsa i Talha Mekić. Osim njih, tkmičili su se Hilmo Franca, Faruk Hajdarpašić i Almin Agić. Već 2. marta bjelopolske džudiste očekuje Memorijalni turnir za sve uzraste u Nikšiću, 10. marta Evropski kup u Podgorici, gdje će nastupiti Ibrahim Avdić, a 23. marta Međunarodni turnir za sve uzraste u Zeti.