Mještani bjelopoljskog naselja Rakonje uputili su redakciji Vijesti iz Bijelog Polja dopis, kojim informišu javnost o velikom problemu u dijelu mjesta koji naseljavaju Romi.
Oni tvrde da su svjedoci da se svakodnevno narušava životna sredina, na način što se pali otpad na nekontrolisan način, što direktno ugrožava njihovo zdravlje.
Mještani apeluju na nadležne inspekcije da što prije preduzmu službene radnje i procesuiraju lica koja se kako naglašavaju ponašaju krajnje nedopustivo.
Pogledajte večeras zabilježenu fotografiju.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER