Talentovani Dimitrije Kuč pobjednik je turnira u tenisu, koji je odigran u okviru Otvorenog prvenstva Bijelog Polja.
Kako je za naš portal saopštio predsjednik takmičarske komisije Dojčilo – Dojo Drobnjak, Kuč je u finalu pobijedio sugrađanina Nikolu Rakonjca, rezultatom 2-1 (3-6, 7-5, 6-3).
Organizator turnira je bio TK “Elitte”.
KUČ POBJEDNIK TENISKOG TURNIRA

Povezani članci
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI STALI U ČETVRTFINALU
JOŠ JEDAN DRŽAVNI REKORD ENESA EROVIĆA
PALA I GRUZIJA – BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ!