Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

JEDINSTVO UPISALO PRVU POBJEDU

U prelijepom ambijentu Gradskog stadiona, fudbaleri Jedinstva savladali su Kom rezultatom 1:0 u meču drugog kola Amplitudo 2.CFL.

Gol za pobjedu bijelih postigao je Hajrović u 26. minutu utakmice, kada je efektnim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao golmana Radulovića.

U drugom poluvremenu viđen je veliki broj prilika na obije strane, ali su čuvari mreže Džafić i Radulović svojim intervencijama sačuvali mreže.

Jedinstvo je upisalo prve bodove u novoj sezoni, a naredne nedjelje izabranike Vuka Bogavca očekuje komšijski derbi u Beranama.

Utakmica protiv Koma ostaće upamćena kao istorijska, jer se po prvi put u Bijelom Polju odigrao meč u noćnom terminu.

JEDINSTVO – KOM 1:0 (Hajrović 26’)
JEDINSTVO: Džafić, Banda, Šćepanović, Mušović (Ivanović), Kolić (Kovačević), Krulanović, Dacić, Dulović, Hajrović (Ćulafić), Idrizović, Vlaović (Korać).

KOM: Radulović, Golubović, Vukčević, Hot (Filipović), Radulović, Đukić, Đukanović, Mirković (Vukčević), Lekić (Memčević), Kažić (Dujović), Osmajlić.